بوندس لیگا
۱۸ آبان ۱۳۹۸
ساعت: ۱۸:۰۰
تحلیل بازی: لایپزیگ برنده می شود/ بازی بیش از ۲.۵ گل دارد

دو تیم هرتابرلین و لایپزیگ شنبه در چارچوب رقابت های بوندس لیگا در المپیا استادن برلین به مصاف یکدیگر خواهند رفت. آیا لایپزیگ پیروزی پر گل دیگری در بازی شنبه برابر هرتا برلین رقم خواهد زد؟

لایپزیگ شنبه میهمان هرتا برلین خواهد بود.  لایپزیگ در آخرین دیدار خود در رقابت های بوندس لیگا موفق شد ماینز را با نتیجه ۸-۰ شکست دهد. این تیم در تلاش است روند پیروزی های خود در بوندس لیگا را حفظ کند و جایگاه خود را در بین ۳ تیم نخست جدول ثبات بخشد.

لایپزیگ در هفته های اخیر چند پیروزی پر گل به دست آورده است. این تیم طی ۳ دیدار اخیر خود ۱۶ گل به ثمر رسانده است. این در حالی است که این تیم طی این ۳ دیدار تنها یک گل دریافت کرده است. لایپزیگ علاوه براین که بیشترین تعداد گل در بوندس لیگا را به ثمر رسانده رکورد دار بیشترین تعداد گل به ثمر رسیده در خارج از خانه نیز است. این تیم طی ۵ دیدار خارج از خانه ۱۲ گل به ثمر رسانده است.

هرتا برلین با وضعیت نه چندان مطلوب فعلی خود کار دشواری برابر لایپزیگ خواهد داشت. برلینی ها در هیچ یک از ۳ دیدار اخیر خود در بوندس لیگا موفق به پیروزی نشده اند. این تیم با دریافت ۱۷ گل در این فصل وضعیت خوبی در خصوص خط دفاعی ندارد. آمار دریافت بیش از ۲.۵ گل در ۲ دیدار از ۴ بازی اخیر آنها نشان می دهد هرتابرلین تا چه اندازه ضربه پذیر است.

لایپزیگ در ۳ دیدار از ۵ بازی خارج از خانه خود در بوندس لیگا حداقل ۳ گل به ثمر رسانده است. این تیم به علاوه آمار خوبی در رویارویی های خود بربر هرتا برلین داشته اشت. لایپزیگ در ۴ دیدار از ۵بازی خود مقابل هرتابرلین حداقل ۳ گل به ثمر رسانده است.

لایپزیگ در خط دفاعی همانند خط حمله خوب ظاهر شده است. این تیم در ۲ دیدار اخیرخود هیچ گلی دریافت نکرده است. این تیم با دریافت تنها ۱۰ گل در این فصل دومین تیم قوی از لحاظ دفاعی در بوندس لیگا محسوب می شود. این تیم در ۵ دیدار خارج از خانه خود تنها ۴ گل دریافت کرده است.

هرتابرلین در دیدارهای اخیر خود مشکلات متعددی در خط دفاع خود داشته است. به علاوه این تیم در دو دیدار اخیر خود برابر لایپزیگ موفق به گلزنی نشده است. آخرین دیدار دو تیم با نتیجه ۵-۰ به نفع لایپزیگ به پایان رسید.

با توجه به نتایج و عملکرد دو تیم پیش بینی می شود لایپزیگ برنده شود و بازی بیش از ۲.۵ گل داشته باشد.