دیگو سیمئونه، سرمربی اتلتیکو مادرید می‌گوید تیمش مثل بسیاری از تیم‌های لالیگا بی ثبات بوده است.

اتلتی از زمان روی کار آمدن دیگو سیمئونه، پله‌های ترقی را یکی پس از دیگری طی کرده و حالا رسما یکی از بهترین و بزرگ‌ترین باشگاه‌های اروپا است. اتلتی اگرچه پیشرفت خیره کننده‌ای به لحاظ مالی داشته و بازیکنان زیادی را هم در تابستان به خدمت گرفت اما به نظر می‌رسد هنوز برای شکست دادن بارسلونا و رئال مادرید، چیزی کم دارد. بسیاری معتقدند سیمئونه باید تغییراتی در سبک بازی تیمش بدهد تا بتواند بهترین عملکرد را از ستاره‌های هجومی فراوانی که در اختیار دارد، بگیرد.

به گزارش مارکا، چولو پیش از بازی با اسپانیول در واندا مترو پولیتانو به خبرنگاران گفت:

 

رقابت با بارسلونا و رئال مادرید؟ هنوز هم روش ما بازی به بازی است. اکنون به بازی فردا با اسپانیول فکر می‌کنیم که با تغییر مربی، انگیزه‌هایش دو چندان خواهد بود. با توجه به شرایط برای گام‌های بعدی تیم تصمیم می‌گیریم. مشخصا بازیکنان هم دارند و هم نسبت به باشگاهی که برایش بازی می‌کنند، متعهد هستند. با این حال انسان هستند و ممکن است یک روز، حس خوبی نداشته باشند. مربی در آن زمان باید خودش را نشان بدهد.

 

در طول همه این‌ها ایده‌های زیادی برای تیم داشتیم که باید آنها را در زمین پیاده کرد. گاهی این ایده‌ها جواب می‌دهد گاهی نه. اتلتی امسال مثل بسیاری از دیگر تیم‌های لالیگایی، بی ثبات بوده است. طبعا تیمی که بیشترین ثبات را داشته باشد، بهترین خواهد بود. باید روی تمرکز و ثبات کار کنیم و این فقط در زمین حاصل می‌شود نه با حرف زدن. اکنون تیم در وضعیت مطلوب نیست چون سه بازیکن کلیدی ما غایب هستند. وقتی همه بازیکنان آماده باشند، بهتر کار می‌کنیم چون رقابت درون تیمی بالاتر می‌رود. باید به ثبات مدنظر برسیم.