جاشوا کینگ بیش از هر زمانی از حضور در بورنموث لذت می‌برد ولی قصد دارد روزی در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا به میدان برود.

به گزارش سایت گل، بورنموث که در حال حاضر در رده‌ای بالاتر نسبت به منچستریونایتد و تاتنهام حضور دارد، از زمان بازگشت خود به لیگ برتر در پنج سال قبل به ثبات خوبی در این لیگ رسیده است. 

 

می‌خواستم در منچستریونایتد به خواسته‌هایم برسم ولی میسر نشد، پس گامی به عقب برداشتم و راهی بلکبرن در چمپیونشیپ شدم. در بلکبرن فرصتی در اختیارم نگذاشتند. سپس ادی (هاو) مرا به بورنموث آورد و از آن زمان به گذشته نگاه نکرده‌ام. رویای من این است که روزی برای باشگاه سطح بالایی بازی کنم اما از دوران حضورم در بورنموث لذت می‌برم. چیزهای زیادی از ادی هاو یاد گرفته‌ام. از بودن با هم تیمی‌هایم که باعث می‌شوند بازیکن بهتری شوم هم لذت می‌برم. رویای بلند مدت من بازی کردن در لیگ قهرمانان است. اگر خداحافظی کنم و ببینم که در لیگ قهرمانان بازی نکرده‌ام، ناراحت خواهم شد. در حال حاضر از حضور در بورنموث لذت می‌برم ولی باور دارم که می‌توانیم حتی بهتر از این کار کنیم. ما تیم و کادر مجربی در اختیار داریم. برای عوض کردن تساوی‌ها با برد، باید چند مورد را اصلاح کنیم.