لیگ اروپا
۱۶ آبان ۱۳۹۸
ساعت: ۱۹:۲۰
تحلیل بازی: آ زد آلکمار برنده می شود / بازی بیش از ۱.۵ گل دارد

دو تیم آستانه و آ زد آلکمار پنجشنبه شب در چارچوب رقابت های لیگ اروپا به مصاف یکدیگر می روند. آیا آ زد آلکمار همانند دیدار رفت، پیروزی پر گلی در آستانه به دست خواهد آورد؟

هر چند آستانه در فصل جاری لیگ قزاقستان قدرتمند ظاهر شده است، اما این تیم در هر ۳ دیدار خود در لیگ اروپا شکست خورده است. این تیم در آخرین دیدار خود بازی را با نتیجه پرگل ۶-۰ به آلکمار واگذار کرد. این در حالی است که آلکمار در هر ۳ دیدار خود نه تنها پیروز شده است، بلکه هیچ گلی هم دریافت نکرده است.

با توجه به فرم و عملکرد تیم میزبان بسیار بعید است که بتوان پیروزی این تیم در مقابل حریف هلندی متصور بود. آلکمار که در۳ دیدار اخیر خود در تمامی رقابت ها پیروز شده است در حال حاضر از روحیه خوبی برخوردار است. این تیم طی این ۳ دیدار ۱۳ گل به ثمر رسانده است. آلکمار به علاوه در ۴ دیدار از ۶ بازی اخیر خود هیچ گلی دریافت نکرده است.

آلکمار در دیدار برابر پی اس وی در حالی میهمان بود حریف خود را با نتیجه ۴-۰ شکست داد و طی این دیدار یکی از زیباترین بازی های این فصل را به نمایش گذاشت. از سویی دیگر آستانه در ۴ دیدار از ۶ بازی اخیر خود پیروز شده است که تمامی این پیروزی ها در لیگ داخلی کسب شده اند.

آلکمار با فرمی خوب در این بازی حاضر خواهد شد و پیروزی پر گل اخیر آنها برابر آستانه حاکی از برتری این تیم هلندی است. تیم میهمان علاوه بر بسته نگاه داشتن دروازه در بسیاری دیدارها موفق شده در ۵ دیدار اخیر خود ۱۶ گل به ثمر برساند. این نتایج شانس گلزنی آلکمار را بالا و شانس دریافت گل توسط این تیم ا پایین نشان می دهد.

با توجه به نتایج و عملکرد دو تیم پیشبینی می شود آ زد آلکمار برنده شود و بازی بیش از ۱.۵ گل داشته باشد.

آخرین دیدارهای آستانه
۰۳٫۱۱٫۱۹PLTobolFC Astana0 : 1
30.10.19PLOkzhetpesFC Astana0 : 1
27.10.19PLFC AstanaAktobe5 : 0
24.10.19ELAZ AlkmaarFC Astana6 : 0
20.10.19PLFC AstanaK. Almaty3 : 1
آخرین دیدارهای آ زد آلکمار
۰۲٫۱۱٫۱۹EREAZ AlkmaarTwente3 : 0
27.10.19EREPSVAZ Alkmaar0 : 4
24.10.19ELAZ AlkmaarFC Astana6 : 0
19.10.19EREAZ AlkmaarHeerenveen2 : 4
06.10.19EREWillem IIAZ Alkmaar1 : 1
آخرین رویارویی های آستانه و آ زد آلکمار
۲۴٫۱۰٫۱۹ELAZ AlkmaarFC Astana6 : 0