لیگ قهرمانان اروپا
۱۵ آبان ۱۳۹۸
ساعت: ۲۳:۳۰
تحلیل بازی: پاری سن ژرمن برنده شود / پاری سن ژرمن بیش از ۲.۵ گل به ثمر می رساند

دو تیم پاری سن ژرمن و کلوب بروخه چهارشنبه شب در چارچوب رقابت های گروهی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف یکدیگر خواهند رفت. آیا پاری سن ژرمن چهارمین برد گروهی خود را در دیدار برابر بروخه رقم خواهد زد؟

علی رغم تلاش رئال مادرید پاری سن ژرمن در صدر گروه خود در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا قرار دارد. این تیم تنها با یک پیروزی دیگر صعود خود را به مرحله بعد و قرار گرفتن در بین ۱۶ تیم منتخب را تضمین خواهد کرد. البته برای رسیدن به این هدف این تیم فرانسوی باید با شکی که در آخرین دیدار لیگ یک فرانسه به آنها وارد شد کنار بیاید.

تیم میزبان در آخرین دیدار خود که جمعه شب برگزار شد با نتیجه ۲-۱ برابر دیژون شکست خورد. اما با ان حال پاری سن ژرمن همچنان با اختلاف ۷ امتیازی و مجموع امتیاز ۲۷ در صدر جدول لیگ فرانسه قرار دارد. هر چند اطمینان کاملی در خصوص سرنوشت پاری سن ژرمن در لیگ داخلی وجود ندارد اما این تیم در لیگ قهرمانان به دنبال تغییر است. این تیم با نتایج خوبی که در این سری از رقابت های لیگ قهرمانان به دست آورده به دنبال کسب مقام قهرمانی است.

کلوب بروخه اکنون در این گروه دشوار در جایگاه سوم قرار دارد. این تیم که در دیداری دشوار برابر رئال مادرید به تساوی ۲-۲ رسید، در آخرین دیدار گروه برابر پاری سن ژرمن با نتیجه ۵-۰ شکست خورد. اگر چه این تیم در جایگاه سوم است اما آنها تنها ۲ امتیاز با رئال مادرید اختلاف دارند.

در واقع گروه آ لیگ قهرمانان به شکلی است که در آن رئال مادرید و پاری سن ژرمن برای کسب جایگاه نخست تلاش می کنند و دو تیم دیگر به دنبال آخر نشدن در گروه هستند. در حال حاضر پاری سن ژرمن با پیروزی در ۴ دیدار خود و بدون دریافت گل بالاترین امتیاز را دارد. این تیم تا کنون در این رقابت ها ۹ گل به ثمر رسانده است.

بروخه تا کنون در این رقابت ها تنها ۲ گل و آن هم در برابر رئال مادرید به ثمر رسانده است. گل نزدن این تیم در ۳ دیدار رقابت لیگ قهرمانان باعث می شود خیال پاری سن ژرمن تا حدودی بابت دریافت نکردن گل راحت باشد. علاوه بر این پاری سن ژرمن در ۷ دیدار از ۸ بازی اخیر خانگی خود پیروز شده است.

با توجه به نتایج و عملکرد دو تیم پیش بینی می شود پاری سن ژرمن برنده شود و این تیم بیش از ۲.۵ گل به ثمر برساند.

آخرین دیدارهای پاری سن ژرمن
۰۱٫۱۱٫۱۹L1DijonParis SG2 : 1
27.10.19L1Paris SGMarseille4 : 0
22.10.19CLClub Brugge KVParis SG0 : 5
18.10.19L1NiceParis SG1 : 4
05.10.19L1Paris SGAngers4 : 0
آخرین دیدارهای کلوب بروخه
۰۲٫۱۱٫۱۹JLClub Brugge KVKortrijk3 : 0
30.10.19JLWaregemClub Brugge KV0 : 2
27.10.19JLClub Brugge KVSt. Liege1 : 1
22.10.19CLClub Brugge KVParis SG0 : 5
18.10.19JLMouscronClub Brugge KV0 : 1
آخرین رویارویی های پاری سن ژرمن و کلوب بروخه
۲۲٫۱۰٫۱۹CLClub Brugge KVParis SG0 : 5