لیگ قهرمانان اروپا
۱۴آبان ۱۳۹۸
ساعت: ۲۱:۲۵
تحلیل بازی: بارسلونا برنده می شود / بازی بیش از ۲.۵ گل دارد

دو تیم بارسلونا و اسلاویا پراگ سه شنبه شب در چارچوب رقابت های لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه نیوکمپ به مصاف یکدیگر می روند. آیا بارسلونا موفق به شکست اسلاویا پراگ خواهد شد؟

بارسلونا پس از شکست ۳-۱ برابر لوانته امیدوار است در دیدار پیش رو پیروز شود. بارسلونا که در حال حاضر صدرنشین گروه خود است در بین ۱۶ تیم صعود کننده قرار دارد. اما آیا این تیم با پیروزی برابر اسلاویا پراگ این جایگاه را استحکام می بخشد؟

با توجه به اینکه اسلاویا پراگ تنها با کسب یک امتیاز آخرین تیم گروه است تیم میزبان شانس زیادی برای پیروزی در دیدار پیش رو دارد. اسلاویا پراگ علی رغم صدر نشینی در لیگ داخلی جمهوری چک نگرانی زیادی باب رقابت های لیگ برتر دارد. کاتالان ها که دیدارهای دشواری برابر اینتر و دورتموند برای صدر نشینی پشت سر گذاشتند تمام تلاش خود را برای پیروزی در این دیدار انجام خواهند داد.

اسلاویا پراگ ماه گذشته و در حالی که میزبان بود با نتیجه ۲-۱ برابر بارسلونا شکست خورد. بازی خارج از خانه تیم میهمان از جمله برابر آپوئل و دینامو کیف نتیجه ای جز شکست برای این تیم در بر نداشته است.

بارسلونا که در خانه اسلاویا پراگ پیروز شده انتظار دارد در خانه خود بازی قدرتمند تری به نمایش بگذارد. به همین دلیل است که کاتالان ها با هدف پیروزی پر گل به زمین خواهند آمد. بارسلونا در ۱۳ دیدار از ۱۷ بازی اخیر خود بیش از ۲ گل به ثمر رسانده اند. به علاوه این تیم در ۳۰ دیدار از ۳۳ بازی اخیر خانگی خود در رقابتهای اروپا پیروز شده است. از سویی این تیم در ۸ دیدار از ۱۱ بازی خانگی مرحله گروهی حداقل ۳ گل به ثمررسانده اند.

با توجه به نتایج و عملکرد دو تیم پیش بینی می شود بارسلونا برنده شود و بازی بیش از ۲.۵ گل داشته باشد.

آخرین دیدارهای بارسلونا
۰۲٫۱۱٫۱۹LLLevanteBarcelona3 : 1
29.10.19LLBarcelonaValladolid5 : 1
23.10.19CLSlavia PragueBarcelona1 : 2
19.10.19LLEibarBarcelona0 : 3
06.10.19LLBarcelonaSevilla4 : 0
آخرین دیدارهای اسلاویا پراگ
۰۲٫۱۱٫۱۹۱LSlavia PragueOstrava4 : 0
30.10.19CUPOstravaSlavia Prague2 : 0
(0 : 0)
27.10.191LPlzenSlavia Prague0 : 1
23.10.19CLSlavia PragueBarcelona1 : 2
19.10.191LSlavia PraguePribram3 : 1
آخرین رویارویی های بارسلونا و اسلاویا پراگ
۲۳٫۱۰٫۱۹CLSlavia PragueBarcelona1 : 2