پاری سن ژرمن امروز در حالی در لوشامپیونا به مصاف نیس می‌رود که دو ستاره این تیم امباپه و کاوانی از بند مصدومیت رهایی یافته‌اند ولی نیمار به دلیل مصدومیت همچنان در اختیار این تیم نیست.

پاری سن ژرمن امشب در هفته دهم لیگ فرانسه، لوشامپیونا در حالی به مصاف نیس می‌رود که بازگشت امباپه و ادینسون کاوانی به ترکیب تیم و رهایی‌شان از بند مصدومیت برای این تیم خبر  خوبی است. اما نیمار ستاره برزیلی PSG که در وقفه بازی‌های ملی از ناحیه همسترینگ دچار آسیب‌دیدگی شده در این بازی نمی‌تواند برای تیمش بازی کند.
امباپه که پیش از بازی قبلی PSG مقابل آنژه از ناحیه همسترینگ مشکلاتی داشت و نتوانست برای این تیم بازی کند حالا می‌تواند از سوی توخل به بازی گرفته شود. امباپه در اوایل فصل هم با مشکلی مشابه مواجه بود و در وقفه اخیر بازی‌های ملی هم به همین دلیل نتوانست برای فرانسه به میدان برود.

توخل در کنفرانس خبری دیروز خود گفت:” امباپه عادی تمرین می‌کند و امیدوارم بتوانم از او استفاده کنم. خوشحالم که با تیم ملی فرانسه به توافق رسیدیم چون امباپه نمی‌توانست بازی کند. ولی او روز دوشنبه به صورت تکی تمرین کرد و حالا می‌تواند برای ما بازی کند”.