بوندس لیگا
۲۶ مهر ۱۳۹۸
ساعت: ۲۲:۰۰
تحلیل بازی: هر ۲ تیم گل می زنند/ بازی بیش از ۲.۵ گل دارد

دو تیم آینتراخت فرانکفورت و بایر لورکوزن جمعه شب و در چارچوب رقابت های بوندس لیگا در کومرتس بانک آرنا فرانکفورت به مصاف یکدیگر می روند. آیا آینتراخت وضعیت خود را بهبود خواهد بخشید یا بایر لورکوزن با پیروزی به صدر جدول نزدیک خواهد شد؟

رقابت جمعه شب دیداری برای پیدا کردن جایگاه در رقابت های اروپایی خواهد بود. ۳ امتیاز دیدار حساس پیش رو می تواند سرنوشت و جایگاه تیم ها در فصل جاری را رقم بزند. هر چند تیم میزبان شانس خوبی برای پیروزی دارد اما قدرت بایرن را نباید نا دیده گرفت.

آینتراخت در بازی های خانگی این فصل بوندس لیگا عملکرد خوبی داشته است. این تیم از ۴ دیدار خانگی ۸ امتیاز کسب کرده و مجموعا با ۱۴ امتیاز و تنها به دلیل تفاضل گل در جایگاه هفتم جدول قرار دارد. آینتراخت در این فصل هنوز شکست نخورد و این شکست ناپذیری شانس آن ها را برای غلبه بر بایر لورکوزن بالا می برد.

هر چند بایر هم در خانه عملکرد خوبی داشته در بازی های خارج از خانه نتایج خوبی از این تیم به چشم نمی خورد. این تیم در ۲ دیدار از ۳ بازی خارج از خانه خود پیروز شده است اما در برابر اما در برابر تیم هایی چون آگزبورگ و فورتونا دسلدورف. این دو تیم که در بین ۵ تیم پایین جدول قرار دارند ملاک خوبی برای سنجش بازی خارج از خانه بایر نیستند.

تنها شکست خارج از خانه بایر برابر دورتموند و با نتیجه ۴-۰ بوده است. اهمیت این شکست علاوه بر تعداد گل بالا در پایین تر بودن جایگاه دورتموند نسبت به بایر در جدول بوندسلیگا است. همین موضوع نشان می دهد که آینتراخت که دو پله پایین تر از بایر قرار دارد شانس شکست این تیم را دارد.

آینتراخت در خانه حتی در برابر تیمی چون دورتموند هم شکست نخورده است. آنها در۲ دیدار از ۳ بازی اخیر خانگی خود حداقل ۲گل به ثمر رسانده اند اما از سویی درهیچ یک از ۶ دیدار اخیر خود در بوندس لیگا نتوانستند دروازه خود را بسته نگه دارند. ۱۲ دیدار از ۱۳ دیدار اخیر بایر لورکوزن هم بیش از ۲.۵ گل داشته است.

با توجه به نتایج عملکرد دو تیم پیش بینی می شود هر ۲ تیم گل بزنند و بازی بیش از ۲.۵ گل داشته باشد.

آخرین دیدارهای آینتراخت
۱۰٫۱۰٫۱۹CFGiessenEintracht Frankfurt3 : 1
06.10.19BUNEintracht FrankfurtWerder Bremen2 : 2
03.10.19ELGuimaraesEintracht Frankfurt0 : 1
27.09.19BUNUnion BerlinEintracht Frankfurt1 : 2
22.09.19BUNEintracht FrankfurtDortmund2 : 2
آخرین دیدارهای بایر لورکوزن
۰۵٫۱۰٫۱۹BUNBayer LeverkusenRB Leipzig1 : 1
01.10.19CLJuventusBayer Leverkusen3 : 0
28.09.19BUNAugsburgBayer Leverkusen0 : 3
21.09.19BUNBayer LeverkusenUnion Berlin2 : 0
18.09.19CLBayer LeverkusenLokomotiv Moscow1 : 2
آخرین تقابل های آینتراخت و بایر لورکوزن
۰۵٫۰۵٫۱۹BUNBayer LeverkusenEintracht Frankfurt6 : 1
16.12.18BUNEintracht FrankfurtBayer Leverkusen2 : 1
14.04.18BUNBayer LeverkusenEintracht Frankfurt4 : 1
25.11.17BUNEintracht FrankfurtBayer Leverkusen0 : 1
11.02.17BUNBayer LeverkusenEintracht Frankfurt3 : 0