لیگ ملی انگلیس
۱۶ مهر ۱۳۹۸
ساعت: ۲۲:۱۵
تحلیل بازی: هر دو تیم گل می زنند / بازی بیش از ۱.۵ گل دارد

دو تیم فایلد و چسترفیلد در چارچوب رقابت های لیگ ملی انگلیس به مصاف یکدیگر می روند. کدام یک از دو تیم موفق خواهد شدبا کسب ۳ امتیاز جایگاهخود را از پایین جدول ارتقا دهد؟

دیدار پیش رو برای این دو تیم تلاش برای بقا در جدول لیگ خواهد بود. هر دو تیم در جمع ۶ تیم قعر جدول قرار دارند و امتیاز دیدار پیش رو برای آنها حیاتی است. چسترفیلد تنها یک امتیاز با تیم قعر جدول فاصله دارد و این فاصله برای فایلد ۵ امتیاز است. هر چند هر دو تیم در گلزنی عملکرد چندان بدی نداشته اند اما در دفاع عملکرد هیچ یک از تیم ها قبل قبول نیست.

فایلد در حال حاضر ضعیف ترین عملکرد خط دفاعی در لیگ برتر انگلیس را داشته است. هر چند این تیم در ۳ دیدار دروازه خود را بسته نگاه داشته است اما در مجموع ۲۹ گل دریافت کرده است. این بیشترین تعداد گل دریافتی در لیگ ملی انگلیس است.

چسترفیلد با دو گل کمتر دریافتی نسبت به فایلد مجموعا ۲۷ گل دریافت کرده و شرایط بهتری نست به حریف خود ندارد. این تیم از مجموع ۱۵ دیدار خود فقط در یک بازی دروازه خود را بسته نگاه داشته است. این آمار پایین ترین از نوع خود در لیگ ملی انگلیس است.

در حالی که فایلد در ۸ دیدار اخیر خود حداقل یک گل به ثمر رسانده است، چسترفیلد در تمامی۷ دیدار اخیر خارج از خانه خود گلزنی کرده است. این آمار شانس گل زنی هر دو تیم را بالا نشان می دهد. به علاوه در ۱۱ دیدار فیلد و ۱۰ دیدار چسترفیلد د لیگ ملی انگلیس بیش از ۲.۵ گل به ثمر رسیده است.

چسترفیلد هنوز در بازی های خارج از خانه پیروز نشده و از ۷ دیدار ۴ تساوی و ۳ باخت نصیب این تیم شده است. هر چند فایلد هم در خارج از خانه نتایج خوبی به دست نیاورده اما میزبانی دیدار پیش رو موجب برتری این تیم در خانه خواهد بود.

با توجه به نتایج و عملکرد دو تیم پیش بینی می شود هر دو تیم گل بزنند و بازی بیش از ۱.۵ گل داشته باشد.

آخرین دیدارهای فایلد
۰۵٫۱۰٫۱۹NLTorquayAFC Fylde2 : 1
01.10.19NLAFC FyldeBarnet0 : 4
28.09.19NLNotts CoAFC Fylde2 : 0
24.09.19NLAFC FyldeWrexham3 : 2
21.09.19NLAFC FyldeEastleigh3 : 1
آخرین دیدارهای چسترفیلد
۰۵٫۱۰٫۱۹NLChesterfieldEastleigh1 : 2
28.09.19NLChesterfieldAldershot2 : 1
24.09.19NLHartlepoolChesterfield1 : 1
21.09.19NLSuttonChesterfield4 : 0
14.09.19NLChesterfieldTorquay1 : 0