klopp

تنها نگرانی سرمربی لیورپول در حال حاضر کسب نتیجه برابر ناپولی است.

فردا شب (سه شنبه) در چارچوب اولین دیدار مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، تیم های لیورپول و ناپولی در کشور ایتالیا به مصاف هم خواهند رفت.

به نقل از سایت رسمی لیورپول، یورگن کلوپ در کنفرانس خبری پیش از این دیدار بیان کرد:

هرگز در چنین وضعیتی نبوده ام که به عنوان مدافع عنوان قهرمانی اروپا به مصاف تیمی بروم. نمی دانم چ می شود ولی باور دارم که ناپولی انگیزه بسیاری خواهد داشت و این به دلیل قهرمانی ما در فصل گذشته نیست. وقتی ما در پیش فصل برابر هم قرار گرفتیم، آنچلوتی به من یک بطری نوشیدنی داد و روی آن یک امضا با پیام تبریک نوشت. آنها سال گذشته در مرحله گروهی در آخرین دیدار برابر ما حذف شدند و برایشان جالب نبود. بنابراین آنها در بالاترین سطح انگیزه برابر ما قرار خواهند گرفت.

سرمربی لیورپول اضافه کرد:

ناپولی واقعا تیم قدرتمندی است. آنها همچنین تنها تیمی هستند که در حال حاضر باید نگران شان باشیم زیرا حریف بعدی ما هستند و ما کاملا آگاهیم که آنها بالاترین کیفیت را دارند و بنابراین بازی سختی برایمان خواهد بود. آنالیز ناپولی برایمان خیلی جذاب بود زیرا گل های زیادی از آنها دیدیم. آنها چند گل خوردند ولی گل های زیادی به ثمر رساندند و به همین دلیل می دانیم کار سختی پیش رو داریم. بنابراین باید به به اندازه کافی خوب باشیم تا روبروی آنها نتیجه بگیریم و این تنها چیزی است که در حال حاضر نگران آن هستم.

کلوپ در مورد وضعیت مصدومیت دیووک اوریگی تصریح کرد:

آخرین خبر در مورد دیووک این است که مصدومیتش جدی نیست. انتظار داریم او یک الی دو هفته بیرون باشد ولی این مسئله به این بستگی دارد که او چگونه با درد پای خود کنار می آید. به هر حال این موضوع جدی نیست. او فقط کمی درد حس می کند ولی خوب خواهد شد.

مربی آلمانی در مورد وضعیت اندی رابرتسون ادامه داد:

اندی با ما امروز تمرین نکرد و باید ببینیم چه پیشم ی آید. البته موضوع جدی نیست. در مورد او محتاط بودیم ولی ۱۰۰ درصد مطمئن نیستیم به بازی برابر ناپولی خواهد رسید یا خیر. باید ببینیم فردا در تست ها او چگونه است و سپس خواهیم دید چه پیش می آید.