Eden Hazard

ستاره بلژیکی از همکاری با زیدان رضایت دارد.

به گزارش AS، هازارد صحبت های خود را اینطور آغاز کرد:

انتقال به رئال مادرید:

” در برنامه های من بود. وقتی در چلسی بودم می دانستم که روزی رویای انتقال به رئال مادرید تحقق خواهد یافت. انتظار نداشتم که ۷ سال در چلسی بازی کنم، اما در نهایت همه چیز خوب پیش رفت و این شانس را داشتم که هر سال عنوانی فتح کنم. به نظرم دلیل حضور طولانی مدتم در چلسی همین بود. حالا حضور در مادرید مثل یک رویا است و امیدوارم بیشترین استفاده را از آن داشته باشم.”

همبستگی با رئال مادرید:

” به نظرم واقعیت این است که باشگاه در همه جای دنیا مخصوصا فرانسه به رسمیت شناخته می شود و وقتی من فوتبالم را شروع کردم، زیدان در این تیم بازی می کرد. پس برای من، باشگاه رویایی بود. سپس به پیراهن سفید و برنابئو می رسیم، که بهترین ورزشگاه دنیاست. بالاتر از همه، از بچگی هوادار رئال مادرید بودم، پس بی دلیل به اینجا نیامده ام.”

ارتباط رئال مادرید و لیگ قهرمانان:

“وقتی می بینید که باشگاه بیشترین تعداد قهرمانی را در این تورنمنت دارد به این ارتباط پی می برید. وقتی در رئال مادریدهستید حتی اگر سال اول هم باشد، در گفتگو با هواداران می بینید که آنها خواهان قهرمانی در لیگ قهرمانان هستند. به همین خاطر است که انتظارات زیادی روی این رقابت ها وجود دارد وبه همین خاط رئال مادرید بیش از هر تیمی فاتح این جام شده است.”

همکاری با زیدان:

” بیش از یک ماه است که با هم کار می کنیم و خوشحالم. حس یک کودک را دارم، نه به خاطر او، بلکه به خاطر سایر بازیکنان. هر روز در حال یادگیری هستم و آنها را می شناسم. همکاری با مربی که وقتی صحبت می کنید فوتبال و بازی را درک می کند، فوق العاده است. فقط باید از او یاد بگیرم و مطمئنم همه چیز خوب پیش خواهد رفت.”

اهداف در رئال مادرید:

” من همیشه بر اساس ارائه بهترین عملکرد در زمین سخت تلاش کرده ام. مسلما وقتی در چنین باشگاهی هستید موظف به کسب پیروزی و گلزنی خواهید بود. اما رویکرد من همیشه یکسان بوده و هنوز هم سعی می کنم همینطور باشد. سعی می کنم حداکثر لذت را از حضور در زمین داشته باشم و می دانم در اینصورت نتیجه خواهم گرفت. در این باشگاه بزرگ می خواهم مردم بیشتر مرا ببینند، پیروز شوم و گلزنی کنم. کمی شبیه به کارم در چلسی است اما سعی می کنم همان عملکرد را اینجا هم تکرار کنم، حتی در صورت امکان، بهتر از آن.”

هیجان انگیزترین چیز در مورد فوتبال اسپانیا:

“به نظرم هواداران اینجا واقعا هوادار هستند. در انگلستان این تعداد هوادار وجود نداشت، مردم آنجا از نوجوان و پیر و جوان فوتبال را واقعا دوست دارند، اما خیلی نسبت به تیمشان متعصب نیستند. وقتی در چلسی شکست می خوردیم، ما و هواداران ناراحت می شدیم؛ اما هرگز حس نمی کردم که فاجعه ای رخ داده است. در اسپانیا اینطور نیست. فوتبال برای آنها همه چیز است و بازیکنان باید پیروزی را برای آنها به ارمغان بیاورند.”