antonio-conte

سرمربی اینتر معتقد است سانچز باید به فرم ایده آل خود باز گردد.

در هفته سوم سری آ، اینتر شنبه شب (فردا) به مصاف اودینزه خواهد رفت و این دیدار اولین دیدار از تقویم فشرده نراتزوری در ۲۳ روز آینده خواهد بود. آنها سه شنبه شب نیز باید به مصاف اسلاویا پراگ بروند و پس از آن نیز باید به ترتیب با آث میلان، لاتزیو، سمپدوریا، یوونتوس و بارسلونا دیدار داشته باشند. آنتونیو کونته در کنفرانس خبری قبل از دیدار با سفید و مشکی های اودینه حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد:

” آماده شدن برای دیدار هایی که پس از اتمام مسابقات ملی قرار است برگزار شوند متفاوت خواهد بود زیرا بازیکنان ملی پوش با شرایط متفاوتی به ویژه از نظر روحی و روانی و جسمانی و همچنین در تاریخ های مختلفی به تیم باشگاهی خود باز می گردند و در نتیجه باید این اوضاع را مدیریت کرد. در هر صورت فردا بازی دشواری خواهیم داشت چراکه اودینزه یک تیم فیزیکی محسوب می شود و به خوبی به دفاع کردن می پردازد و قابلیت استفاده از توپ های بلند را نیز دارد. نباید از بازیکنان با کیفیت این تیم مثل لازانیا، نستروفسکی و دی پول غافل شویم. ما باید در ۲۳ روز ۷ مسابقه برگزار کنیم که همگی رقابت هایی دشوار خواهند بود و همه بازیکنان با توجه به فشردگی برنامه، فرصت بازی خواهند داشت اما با حداکثر تمرکز به سراغ این دیدار ها خواهیم رفت. باید بازی به بازی پیش برویم و نهایت توان خود را در این بازی ها بگذاریم. در ابتدا باید در مسابقه ای که مثل دیدار زندگی برای ما است به مصاف اودینزه برویم و ضمن تمرکز روی این بازی می خواهیم عملکرد خوبی از خود نشان دهیم و شور و شوقی که تاکنون ایجاد کرده ایم را حفظ کنیم. اینتر تیمی است که بیشترین تغییر را داشته و بدیهی است که نیاز به دوره ای برای تطبیق پذیری وجود داشته باشد اما قصد داریم علامت سوال ها پیرامون خود را به علامت تعجب تبدیل کنیم. استقبال طرفداران؟ از این موضوع خوشحالم اما من همیشه هنگامی که کارم را در تیمی جدید شروع می کنم نهایت توانم را می گذارم. “

کونته سپس به سوالات پرسیده شده در مورد بازیکنان پاسخ داد:

” سانچز بازیکن بسیار خوب و قدرتمندی محسوب می شود که کیفیت خود را در گذشته نشان داده است. او سابقه قهرمانی های زیادی را دارد و برای باشگاه های مهمی مثل بارسلونا، آرسنال و منچستر یونایتد بازی کرده است. او همچنین در اودینزه نیز به خوبی کار کرده بود. سانچز دارای سرعت، کیفیت و قدرت است و باید او را به فرم ایده آلی که در دو سال گذشته در آن قرار نداشته بازگردانیم. من سانچزی را می خواهم که قبلا می شناختم. او در اینتر می تواند کارلوس توز یووه شود؟ وظیفه مربی این است بازیکن را به بهترین فرم خود بازگرداند و بهترین بازی را از او بگیرد. متقاعد شده ام الکسیس می تواند کمک مهمی به ما کند.”

” لوکاکو با فروتنی و به بهترین نحو ممکن وارد دنیای اینتر شد. او علاوه بر داشتن کیفیت و ویژگی های مهم فوتبالی، از خصوصیات انسانی خوبی نیز برخوردار است. اولین فکر لوکاکو به ثمر رساندن گل نیست بلکه در ابتدا به دنبال این است که برای منافع تیم تلاش کند و به تیم فکر می کند. این از خود گذشتگی برای تیم، موضوع مهمی است. روملو از نظر آمادگی بدنی بهتر شده و آنچه من از او می خواهم را درک کرده است. رقابت لوکاکو و رونالدو برای آقای گلی؟ من نمی خواهم او را با بازیکنان دیگر مقایسه کنم. همه ما رونالدو که می تواند در هر سال ۴۰-۵۰ گل به ثمر برساند را می شناسیم و او در کنار مسی بهترین بازیکنان جهان هستند. روملو باید به خوب کار کردن برای اینتر ادامه دهد و سپس در انتهای فصل خواهیم دید چند گل به ثمر رسانده است با این حال امیدوار هستیم او تا حد امکان بیشترین گل ها را برای اینتر به ثمر برساند. لائوتارو مارتینز؟ او فوتبالیست مدرنی است که می تواند به عنوان مهاجم نوک و یا مهاجم دوم به ایفای نقش بپردازد. والنتینو لاتسارو؟ او در ابتدای مراحل آماده سازی ما دچار مصدومیتی شد و نتوانستم او را در بازی های تابستانی ببینم اما خوشحالم که او اخیرا توانست برای تیم ملی کشورش بازی کند. از تیمی که در اختیارم قرار داده شده خوشحالم و بازیکنان زیادی در اینجا حضور دارند که هنوز می توانند به رشد ادامه دهند. این وظیفه من است که به آنها کمک کنم تا پیشرفت کنند.”