Sanchez and Mourinho

مورینیو از دوران خود و حضور سانچز در منچستریونایتد سخن گفت.

الکسیس سانچز در زمان مربیگری ژوزه مورینیو در منچستریونایتد به این تیم پیوست و با حضور روملو لوکاکو، تصور می شد شیاطین سرخ می توانند مدعی قهرمانی در لیگ برتر باشند. با این حال شرایط برای هر دوی این مهاجمان خوب پیش نرفت و در تابستان آنها به اینتر پیوستند. ژوزه مورینیو در گفتگو با تلگراف در این مورد گفت:

” روملو لوکاکو در وست برومویچ، اورتون و منچستریونایتد همیشه گل زد. در مورد لوکاکو، آن انتقال بنا به خواسته بازیکن بود. او می خواست تیمش را تغییر دهد و دلیلش این نبود که در باشگاه خوب کار نکرد. در مورد سانچز…احساس کردم او در منچستریونایتد خوشحال نیست و فکر می کنم در هر شغلی وقتی خوشحال نیستید، عملکرد در بالاترین سطح آسان نیست. شاید من اشتباه می کنم.”

“شاید این من بودم که نتوانستم از او استفاده کنم و بهترین عملکرد را از او بگیرم. به عنوان مربی گاهی موفق می شوید بهترین عملکرد را از بازیکنان بگیرید و گاهی در این اقدام ناموفق هستید. اما حقیقت این است که من همیشه حس کردم سانچز یک مرد غمگین است. بنابراین شاید در ایتالیا او بتواند شرایط خود را تغییر دهد. امیدوارم بتواند. من همیشه برای همه بازیکنان آرزوی موفقیت دارم.”