Kovac

به گفته سرمربی بایرن مونیخ این تیم قصد دارد پس از دیدار برابر لایپزیش در صدر جدول قرار گیرد.

از هفته چهارم بوندس لیگا تیم های بالای جدولی لایپزیش و بایرن مونیخ به مصاف هم می روند. نیکو کواچ سرمربی بایرن مونیخ عصر پنج شنبه در کنفرانس خبری قبل از این بازی شرکت کرد.

وضعیت لئون گورتسکا:

او خوب است. جراحی روی پای او موفقیت آمیز بود. امیدواریم او هر چه زودتر برگردد اما نمی توانیم زمان دقیقی برای بازگشت او مشخص کنیم.

وضعیت بازیکنان:

تمامی بازیکنان بین المللی ما از تیم های ملی خود بازگشته اند. فیلیپه کوتینیو و آلفونسو دیویس دیرتر از بقیه و امروز می رسند.

بازی مقابل لایپزیش:

بدون شک یک بازی مهم برای ما است. می دانیم آنجا چه چیزی در انتظار ما خواهد بود. ما برای این بازی با انگیزه و آماده هستیم. با حضور یولین ناگلزمان آن ها یک مربی عالی دارند. ما لایپزیش را خیلی جدی می گیرم و می خواهیم پس از پایان بازی در صدر جدول باشیم.

حضور کوتینیو یا مولر برای بازی شنبه؟

باید منتظر کوتینیو باشیم و پس از بازگشتش با او درباره وضعیتش صحبت کنم. مطمئنا چنین سفری طاقت فرساست. من نمی توانم و نمی خواهم ترکیب را فاش کنم.

سرژ گنابری:

سرژ بسیار خوب پیشرفت کرده است. او ۲۳ سال سن دارد و هنوز می تواند پیشرفت کند. اینکه او ۲ گل برای آلمان به ثمر رساند بسیار خوب است. نمی توانم بگویم که او در تمامی بازی ها فرصت حضور در میدان را به دست می آورد. ما یک ترکیب بسیار خوب در اختیار داریم اما او زمان کافی به دست می آورد.

بازی هفته آینده در لیگ قهرمانان:

بدون شک ما به بازی مقابل ستاره سرخ بلگراد هم نگاه داریم اما این مسئله روی بازی مقابل لایپزیش اثر گذار نیست. ما روی بازی شنبه تمرکز کرده ایم و پس از آن برای بازی مقابل ستاره سرخ آماده می شویم. اولین گام ما روز شنبه است.