Dani-Ceballos

هافبک اسپانیایی توپچی‌ها، از حضور در شمال لندن بسیار خوشحال و راضی به نظر می‌رسد.

دنی سبایوس، هافبک رئال مادرید که هم اینک به صورت قرضی در آرسنال حضور دارد، تحت تاثیر توانایی مهاجمان باشگاه جدیدش قرار گرفته است.

به گزارش سایت گل، اوبامیانگ که خیلی زود پس از پیوستن از دورتموند به آرسنال به عنصری کلیدی برای این تیم تبدیل شد، یکی از آقای گل‌های فصل ۱۹-۲۰۱۸ لیگ برتر بود. توانایی‌های بالای این بازیکن برای گلزنی که او را در فصل جدید هم به ۳ گل طی ۴ بازی رسانده است، سبایوس را یاد کریستیانو رونالدو می‌اندازد.

” تیم واقعا خوب و شکیلی داریم که سه نفر جلویی آن می‌توانند تعیین کننده باشند. از نظر نزدیک بودن به دروازه و زندگی کردن برای گلزنی، می‌توان اوبامیانگ را با کریستیانو زمانی که در رئال مادرید حضور داشت مقایسه کنید. او بازیکنی بسیار مهم و ارزشمند برای ماست. (نیکولاس) پپه به دل حریف می‌زند. و لاکازت هم که از دید من بهترین است: او درکی عالی از بازی دارد و اگر صد درصد آماده باشد، خیلی به ما کمک خواهد کرد. انتخاب ترکیب تیم باید دغدغه خاصی برای سرمربی بوده باشد. فکر نمی‌کنم از ترکیبی مشابه طی این چهار بازی استفاده کرده باشد که همین حواس‌مان را جمع می‌کند. “

این هافبک ۲۳ ساله که خود توسط طرفداران آرسنال با سانتی کازورلا مقایسه می‌شود، می‌گوید از بازی کردن در لیگ برتر لذت می‌برد.

” این شهر، لیگ برتر و آرسنال را دوست دارم. واقعا از عضویت در این باشگاه بزرگ خوشحالم. تفاوت چندانی بین رئال مادرید و آرسنال ندیدم. طرفداران هم خیلی متعصب هستند و بازیکنان را دوست دارند. آن‌ها کار ما را برای سازگاری راحت‌تر می‌کنند چون رفتارشان به نحوی است که انگار همیشه همین جا حضور داشته‌ایم. رفتار همه آن‌ها با خودم را دوست دارم. آن‌ها اعتماد زیادی به من نشان داده‌اند. “