مقدماتی یورو ۲۰۲۰
۱۹ شهریور ۱۳۹۸
ساعت: ۲۳:۱۵
تحلیل بازی: پرتغال برنده می شود / بازی بیش از ۲.۵ گل دارد

دو تیم لیتوانی و پرتغال سه شنبه شب و در چارچوب رقابت های انتخابی یورو ۲۰۲۰ به مصاف یکدیگر می روند. آیا تیم میزبان می تواند امتیازی در این بازی کسب نماید ؟

تیم لیتوانی با عملکردی نه چندان خوب در طول رقابت ها تنها ۱ امتیاز به دست آورده است. این تیم امید دارد با توجه به اینکه در بازی پیش رو میزبان است بتواند از این دیدار امتیاز کسب نماید.

لیتوانی موفق به کسب امتیاز مورد نیاز جهت صعود از مرحله مقدماتی نشده است. این تیم ۳ بازی از ۴ دیدار را واگذار کرده است و تنها در بازی خانگی برابر لوگزامبورگ موفق به کسب تساوی ۱-۱ شد. لیتوانی در خط دفاعی به شدت ضعیف است و ۱۰ گل در ۴ دیدار خود دریافت کرده است. این تیم در خط حمله نیز وضعیت مشابهی دارد و دراین ۴ دیدار تنها ۳ گل به ثمر رسانده است.

لیتوانی در ۲ دیدار اخیر خود نتایج نا امید کننده ای بدست آورد. این تیم در بازی برابر صربستان با نتیجه ۴-۱ شکست خورد و در آخرین دیدار برابر اوکراین بازی را با نتیجه ۳-۰ به حریف واگذار کرد. چنین نتایجی نشانه خوبی برای رویارویی با بهترین تیم گروه نیست.

تیم پرتغال به دلیل قهرمانی در لیگ ملت ها فقط ۳ دیدار در مقدماتی یورو ۲۰۲۰ انجام داده است. اما همین تعداد بازی برای قرار گرفتن این تیم در صدر کافی است. این تیم در بازی نخست برابر اوکراین با نتیجه ۰-۰ و در بازی دوم برابر صربستان با نتیجه ۱-۱ به تساوی رسید. اما این تیم با بهبود بازی خود در آخرین دیدار برابر صربستان با نتیجه ۴-۲ به پیروزی رسید.

علاوه بر نتایج مطلوب اخیر پرتغال این تیم در هردو رویارویی خود برابر لیتوانی پیروز شده است. با توجه به نتایج و عملکرد دو تیم پیش بینی می شود پرتغال برنده شود و بازی بیش از ۲.۵ گل داشته باشد.

آخرین دیدارهای لیتوانی
۰۷٫۰۹٫۱۹EURLithuaniaUkraine0 : 3
10.06.19EURSerbiaLithuania4 : 1
07.06.19EURLithuaniaLuxembourg1 : 1
25.03.19FIAzerbaijanLithuania0 : 0
22.03.19EURLuxembourgLithuania2 : 1
آخرین دیدارهای پرتغال
۰۷٫۰۹٫۱۹EURSerbiaPortugal2 : 4
09.06.19UNLPortugalNetherlands1 : 0
05.06.19UNLPortugalSwitzerland3 : 1
25.03.19EURPortugalSerbia1 : 1
22.03.19EURPortugalUkraine0 : 0
آخرین رویارویی های لیتوانی و پرتغال
۰۵٫۰۶٫۰۴FIPortugalLithuania4 : 1
16.08.00FIPortugalLithuania5 : 1