لیگ اروپا
۳۱ مرداد ۱۳۹۸
ساعت: ۲۳:۳۰
تحلیل بازی: هر دو تیم گل می زنند

دو تیم تورینو و ولوز در چارچوب رقابت های مقدماتی لیگ اروپا به مصاف یکدیگر خواهند رفت. کدام یک از تیم ها برنده دیدار رفت در تورین خواهد بود؟
تا قبل از پایان ماه اوت سری آ یا لیگ برتر انگلیس یکی از نمایندگان خود در لیگ اروپا را از دست خواهد داد. این به دلیل رویایی تورین و ولوز در دور حذفی است. به همین دلیل این دیدار برای دو تیم مهم است اما کدام یک جایگاه خود را حفظ خواهد کرد تا به مرحله بعدی صعود کند؟
برای تورینو حضور در لیگ اروپا یک سورپرایز بزرگ بود. این تیم در حالی که جایگاه هفتم را داشت با خط خوردن نام آ اس میلان وارد رقابت ها شد. به همین دلیل این تیم مجبور به تغییر برنامه های تابستانی خود شد. تورینو بازی های تابستانی خود را با موفقیت پشت سر گذاشت و نتایج خوبی در این بازی ها بدست آورد. اما با این وجود آیا این تیم قادر خواهد بود یکی از بهترین تیم های انگلیس را شکست دهد؟
ولوز در دوره قبل تیم های قدرتمند زیادی را شکست داد اما برابر تیم های معمولی مشکلات زیادی داشت. این تیم در دو بازی اخیر خود در لگ برتر انگلیس نتایج مطلوبی نداشته و هر دو را با تساوی به پایان رسانده است. البته این تیم در بازی های لیگ اروپا قوی تر ظاهر شده و در بازی های اخیر ۳ برد پر گل داشته است.
تیم ولوز در ۴ بازی اخیر خود در لیگ اروپا ۱۴ گل به ثمر رسانده است که آمار قابل توجهی است. این تیم در خط حمله بسیار خطرناک است و همین نکته رمز موفقیت ولوز در زمین است. از سویی دیگر تورینو نیز ۳ بازی از ۴ بازی اروپایی خود را برده و ۱۳ گل در این بازی ها به ثمر رسانده است.
با توجه به نتایج و عملکرد دو تیم و این نکته که شرایط بازی حکممی کنند تیم ها بازی رو بهجلویی داشته باشند پیش بینی می شود هر دو تیم گل بزنند.

آخرین دیدارهای تورینو
۱۵٫۰۸٫۱۹ELShakhtyor SoligorskTorino1 : 1
08.08.19ELTorinoShakhtyor Soligorsk5 : 0
01.08.19ELDebrecenTorino1 : 4
25.07.19ELTorinoDebrecen3 : 0
18.07.19CFTorinoPro Patria3 : 2
آخرین دیدارهای ولوز
۱۹٫۰۸٫۱۹PLWolvesManchester Utd1 : 1
15.08.19ELWolvesPyunik Yerevan4 : 0
11.08.19PLLeicesterWolves0 : 0
08.08.19ELPyunik YerevanWolves0 : 4
01.08.19ELCrusadersWolves1 : 4