Claudio Marchisio

بازیکن سابق یوونتوس می گوید که پیراهن هیچ تیمی به جز این باشگاه را در ایتالیا بر تن نخواهد کرد.

پس از فسخ قرارداد کلودیو مارکیزیو با زنیت، هافبک سابق تیم ملی ایتالیا بازیکن آزاد محسوب می شود و هنوز با هیچ باشگاهی قرارداد امضا نکرده است. وی در مصاحبه با اسکای اسپورت ایتالیا گفت:

” تابستانی متفاوتی را تجربه می کنم. این اولین باری است که در تمرینات پیش فصل با هیچ تیمی تمرین نکرده ام. به زمان بیشتری برای احیا و ریکاوری خود نیاز دارم. من می دانستم عمل جراحی انجام شده، هزینه زیادی به لحاظ زمانی برایم خواهد داشت، بنابراین برای همه بهتر بود که زودتر قرارداد فی مابین با زنیت را فسخ کنیم. برای زنیت و هوادارانش بهترین ها را در فصل جدید آرزو می کنم.”

گزارش هایی در خصوص انتقال کلودیو مارکیزیو به برشا و همچنین به جیانگسوی چین منتشر شده است. مارکیزیو در خصوص تیم آینده اش می گوید:

” مطمئناً به فوتبالم ادامه خواهم داد. جیانگسو سونینگ برای جذبم ابراز علاقه کرد، اما تصمیم گرفتم به آن پاسخ مثبت ندهم، زیرا آن ها باشگاهی نزدیک به اینتر هستند و این موضوع قطعاً در تصمیمم برای قبول نکردن پیشنهادشان تاثیرگذار بود. پیشنهادات بسیاری از باشگاه ها دریافت کرده ام و همچنین پیام هایی از بازیکنان دریافت کرده ام که از من خواسته اند که به تیم آن ها بپیوندم، اما می خواهم به اصول خود پایبند باشم. من قبلاً گفته ام که پیراهن هیچ تیم دیگری در ایتالیا به غیر از یوونتوس را نخواهم پوشید و نظرم تغییری نخواهد کرد. اگر پیشنهادی را قبول کنم، از تیمی خارج از ایتالیا خواهد بود.”

آیا احتمال بازگشت شاهزاده تورین به یوونتوس وجود دارد؟ وی می گوید:

” در خصوص بازگشت به یوونتوس فکر نکرده ام. یک سال پیش تصمیم خود را گرفتم (جدایی از یوونتوس) و دیگر به آنجا بر نمی گردم، زیرا زمان مناسبی برای جدایی بود.”