مقدماتی لیگ اروپا
۲۴ مرداد ۱۳۹۸
ساعت: ۲۳:۳۰
تحلیل بازی: اسپانیول برنده می شود / بازی بیش از۲.۵ گل دارد

دو تیم اسپانیول و لوسرن در چارچوب مسابقات مقدماتی لیگ اروپا در بارسلون به دیدار یکدیگر می روند. آیا لوسرن در دیداری دشوار خواهد توانست بر اسپانیول غلبه کند ؟
اسپانیول در فصل قبل لالیگا بسیار خوب عمل کرد و جایگاه یازدهم خود را به هفتم ارتقا داد. این نتیجه اعتماد و روحیه تیم را بالا برد چرا که از سال ۲۰۰۵ که تیم جایگاه پنجم را کسب کرده بود این بهترین نتیجه بود. این تیم در سال ۲۰۰۷ بازی خوبی به نمایش گذاشت و تا مرحله پایانی پیش رفت که در بازی برابر سویا و در ضربات پنالتی متوقف شد. با توجه به نتایج اسپانیول دراین دوره از رقابت های لیگ اروپا به نظر می رسد این تیم شاس بزرگی برای صعود از مرحله مقدماتی دارد.
اسپانیول در ۵ بازی اخیر خود ۴ برد و یک تساوی داشته است. به علاوه در تمامی بازی حداقل ۳ گل داشته اند و اسپانیول در هر بازی حداقل ۲ گل به ثمر رسانده است. این تیم در آخرین بازی لوسرن را با نتیجه ۳-۰ شکست داد. در صورت باخت لوسرن در بازی برگشت خطر حذف از رقابت ها این تیم را تهدید می کند.
با توجه به اینکه لیگ سوئیس حدود یک ماه قبل آغاز شده تیم لوسرن از لحاظ آمادگی بر حریف خود برتری دارد. اما این تنها برتری اینتیم روی کاغذ است چرا که این تیم دیدار قبلی را به حریف با کستی سنگین واگذار کرده است. لوسرن در ۵ بازی اخیر تنها یک برد، یک تساوی و ۳ باخت داشته است. این تیم در تعداد گل ها نیز آمار مطلوبی ندارد و در ۵ بازی اخیر خود تنها یک گل به ثمر رسانده است.
به تمامی مشکلات لوسرن، باید میزبانی اسپانیول در این بازی رانیز اضافه کرد. با توجه به نتایج، عملکرد و دیدار رفت دو تیم پیش بینی می شود اسپانیول برنده میدان شود و بازی بیش از ۲.۵ گل داشته باشد.

آخرین بازی های اسپانیول
۰۸٫۰۸٫۱۹ELLuzernEspanyol0 : 3
01.08.19ELStjarnanEspanyol1 : 3
28.07.19CFSheffield WedEspanyol2 : 2
25.07.19ELEspanyolStjarnan4 : 0
20.07.19CFLensEspanyol1 : 3
آخرین بازی های لوسرن
۱۱٫۰۸٫۱۹SLLuzernThun0 : 2
08.08.19ELLuzernEspanyol0 : 3
04.08.19SLServetteLuzern1 : 0
01.08.19ELKlaksvikLuzern0 : 1
28.07.19SLLuzernZurich0 : 0
آخرین تقابل های اسپانیول و لوسرن
۰۸٫۰۸٫۱۹ELLuzernEspanyol0 : 3