Klopp

یورگن کلوپ معتقد است بازی فردا در چارچوب سوپرکاپیک دیدار متفاوت خواهد بود.

کنفرانس خبری یورگن کلوپ پیش از بازی حساس مقابل چلسی در جریان فینال سوپرکاپ برگزار شد که می‌توانید به صورت کامل ملاحظه نمایید.

پیروزی در بازی فردا

بردن بازی‌ها همیشه کمک می‌کند ولی بازی فردا فینال سوپرکاپ بوده و متفاوت است. همه چیز برای فینال آماده شده و ما هم باید برای فینال آماده باشیم.

انتظارها برای پیروزی

نمی‌دانستم همه از ما انتظار پیروزی مقابل چلسی را دارند! مشکلی با تفکرات مردم درمورد خودمان ندارم. برای چلسی احترام زیادی قائل هستیم. اگر نتیجه بازی آن‌ها مقابل منچستریونایتد را ببینید، هیچ ایده‌ای درمورد اینکه بازی چگونه بوده نخواهید داشت.

بازی برابر چلسی

چلسی ۱۰۰ درصد آماده خواهد بود و ما هم باید خودمان را کاملا آماده کنیم. باید چیزی که دیگران می‌گویند را نادیده بگیریم و اینکاری است که درواقع انجام می‌دهیم.

پیش فصل

تنها باشگاهی نبودیم که پیش فصل دشواری را پست سر گذاشته است. هیچ وقت در ابتدای فصل نمی‌دانید چه اتفاقی رخ خواهد داد. در مقابل منچسترسیتی هم همین مشکل را داشتیم ولی نشانه مهم این بود که در نیمه دوم بازی مقابل آن‌ها به خودمان آمدیم. از لحاظ فیزیکی در جایی که می‌خواهیم قرار داریم.

فینال سوپرکاپ

یک مسابقه مقابل چلسی را فصل گذشته بردیم. این تیم برای موفق بودن ساخته شده و این چیزی است که فردا برای آن تلاش خواهیم کرد. با اندکی شانس مقابل منچسترسیتی می‌توانستیم برنده شویم. حالا باید دوباره آن را اثبات کنیم.

چلسی حریف سختی نیست

اگر مردم فکر می‌کنند چلسی یک چالش نیست پس نمی‌توانم به آن‌ها کمکی کنم.

بازگشت به استانبول

درمورد اهمیت استانبول می‌دانم و اینکه برای هر هوادار لیورپول چقدر خاص است. هیچکس سال ۲۰۰۵ را فراموش نخواهد کرد. حالا ما در فصل ۲۰۱۹/۲۰ تیم متفاوتی هستیم. استانبول همیشه مکان خوبی برای بازی فوتبال بازی کردن بوده است.

ترک باشگاه توسط لاورن در چند هفته آینده

نظری ندارم. خواهیم دید چه اتفاقی رخ خواهد داد.

طرفداران سراسر جهان که حامی تیم لیورپول هستند

بی نظیر است. پذیرای تمام آن‌ها از سراسر جهان هستیم. به کمک در بازی فردا مقابل چلسی احتیاج داریم و هرکسی که می‌خواهد کمک کند دعوت است.

داوران زن

سرانجام فکر می‌کنم زمانش فرا رسیده بود. تجربه این موضوع را در آلمان دارم. خیلی خوشحالم که بخشی از این لحظه تاریخی هستیم. تصمیم هوشمندانه‌ای بود که سرانجام یک داور زن در یک بازی بسیار بسیار مهم داشته باشیم.

داوران زن و توانایی مدیریت بازی

مطمئنم تلاش خواهیم کرد که بازی را از آنچه خواهد بود دشوارتر نکنیم. اگر ممکن باشد بهترین اخلاق خود را نشان خواهم داد و در غیر این صورت مادرم عصبانی خواهد شد و تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که امیدوارم این آخرین بازی نباشد که زنان قضاوت می‌کنند.

قربانی کردن لیگ قهرمانان برای بردن لیگ برتر

متاسفانه در تصمیم گیری در این زمینه خوب نیستم. سال گذشته تصمیم نگرفتیم که روی لیگ قهرمانان تمرکز کنیم و لیگ برتر را نادیده بگیریم. ما فقط تلاش کردیم گام به گام بازی هایمان را با پیروزی پشت سر بگذاریم و اینکاری است که فردا شب هم می‌خواهیم انجام دهیم و به اندازه کافی دشوار است. نابغه نیستم ولی خوشبختانه سال گذشته توانستم جامی بدست آورم و برای آن جشن گرفتیم و اکنون وقت ادامه دادن است.