دنی آلوز می‌گوید به سائوپائولو پیوسته است تا بتواند آمادگی‌اش را برای حضور در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر حفظ کند.

به گزارش ESPN، بیش از ۴۰ هزار برزیلی شب گذشته برای مراسم معارفه ستاره سابق بارسلونا، یووونتوس و پاری سن ژرمن در محل باشگاه سائوپائولو جمع شدند. کاپیتان تیم ملی برزیل که به تازگی همراه با این تیم به قهرمانی کوپا آمریکا رسیده است، پس از آن‌که در پایان قراردادش با پاری سن ژرمن، این تیم را ترک کرد، قراردادی را تا دسامبر ۲۰۲۲ با سائوپائولو امضا کرده است. آلوز که تا کنون بیش از ۴۰ عنوان قهرمانی کسب کرده است، به دنبال یک عنوان دیگر است. او می‌خواهد در جام جهانی ۲۰۲۲ هم به میدان برود، رقابت‌هایی که در آن، آلوز ۳۹ ساله خواهد بود.

من آرزو دارم در جام جهانی بعدی هم بازی کنم و به تیمی نیاز دارم که به من باور داشته باشد، این تمام چیزی است که همواره در طول دوران فوتبالم به دنبال آن بوده‌ام. به سائوپائولو آمدم تا نتایج خوبی بگیریم، من نمی‌خواهم در مورد پایان دوران بازی‌ام صحبت کنم چون هم‌چنان اهدافی دارم.
آلوز به علت مصدومیت زانو در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به میدان نرفت. اما او بخشی از ترکیب برزیل در جام‌های جهانی ۲۰۱۰ و ۲۰۱۴ بود که در هر دو جام، ذخیره مایکون به حساب می‌آمد. اما حالا در سائوپائولو، او احتمالاً به‌عنوان یک هافبک به میدان خواهد رفت. او که شب گذشته در مقابل هواداران خوشحال سائوپائولو، شماره ۱۰ تیم را از دستان اسطوره دیگر تیم، کاکا، تحویل گرفت، گفت:

امروز سائوپائولو یک بازیکن را نخرید، یک هوادار مثل شما را به خدمت گرفت.
شب گذشته، در جریان معارفه آلوز، تصویر لیونل مسی و لوییس سوارز نیز از صفحه ورزشگاه مورامبی پخش شد و پیام آن‌ها برای ستاره برزیلی به نمایش درآمد. مسی در پیام خود برای آلوز، گفت:

می‌خواهم بهترین‌ها را برایت در دوران بازی‌ات آرزو کنم. امیدوارم از بازگشت به کشورت لذت ببری و پس از دوران خوب در خارج از کشور، آن‌جا هم بدرخشی.
آلوز شب گذشته نیز اعلام کرد که می‌خواهد در بازی روز یکشنبه برابر سانتوس صدرنشین به میدان برود، اما پزشکان اجازه این کار را به او نخواهند داد. سائوپائولو هم‌اکنون با اختلاف ۱۱ امتیاز نسبت به صدر در فاصله ۱۲ بازی مانده به پایان لیگ، در جایگاه پنجم قرار دارد.