مقدماتی لیگ اروپا
۱۰ مرداد ۱۳۹۸
ساعت: ۲۳:۴۵
تحلیل بازی: اسپانیول برنده می شود/ بازی بیش از ۲.۵ گل دارد

دو تیم استیارنان و اسپانیول در چارچوب مسابقات مقدماتی یوفا به دیدار یکدیگر می روند. آیا تیم میهمان می تواند پس از برد مقتدرانه خود در آخرین دیدار در بازی پیش رو برنده شود؟
اسپانیا در بازی رفت خود برابر استیارنان نه تنها با ۴ گل به پیروزی رسید بلکه هیچ گلی هم دریافت نکرد. این نتیجه خیال اسپانیول را برای صعود به دور بعد تا حد زیادی راحت می کند و بازی پیش رو را برای این تیم ساده تر خواهد کرد.
هفته قبل برای اسپانیول بازی های راحتی را به همراه داشت. اختلافکیفیت بازی اسپانیولو حریف کاملا مشخص بود و جدیت این تیم برای برد بازی به راحتی دیده می شد. از جمله برتری های این تیم در بازی هفته قبل مالکیت ۸۲٪ توپ و پیش بینی حدود ۲ گل بود که این تیم آن را تبدیل به ۴ گل کرد.
از سوی دیگر استیارنان امیدوار است بازی بهتری ارائه دهد چرا که هنوز شانس کوچکی برای پیشرفت دارد. تیم آیسلندی می تواند با جبران گل های خورده شانس صعود خود را افزایش دهد. هرچند استیارنان شروع خوبی برابر اسپانیول نداشت این تیم با ارائه ازی بهتر در آخرین دیدار خود موفق به کسب یک تساوی شد. این تیم اخیرا در بهترین وضعیت خود قرار نداشته و شکست سنگین ۴-۰ هفته قبل خود گویای این موضوع است.
اسپانیول در ۵ بازی اخیر خود ۴ برد داشته و در ۳ بازی دروازه خود را بسته نگه داشته است. به علاوه این تیم ۱۷ گل در این بازی ها به ثمر رسانده است. تعدا گل های به ثمر رسیده و بازی هایی که در آن گل دریافت نکرده است نشانگر خط دفاع خوب و خط حمله پر کار این تیم است.
استیارنان اما وضعیت متفاوتی دارد. این تیم در ۵ بازی اخیر خود ۲ شکست، دو تساوی و یک برد را تجربه کرده است. این تیم در این دیدارها ۷ گل به ثمر رسانده و از سوی دیگر دروازه تیم در همه بای ها باز شده است.
با توجه به نتایج و عملکرد دو تیم و دیداری که اخیرا با یکدیگر داشته اند پیش بینی می شود اسپانیول برنده شود و بازی بیش از ۲.۵ گل داشته باشد.

آخرین بازی های استیارنان
۲۹٫۰۷٫۱۹PEPKopavogurStjarnan1 : 1
25.07.19ELEspanyolStjarnan4 : 0
21.07.19PEPKR ReykjavikStjarnan2 : 2
18.07.19ELLevadiaStjarnan3 : 2
(2 : 1)
11.07.19ELStjarnanLevadia2 : 1
آخرین بازی های اسپانیول
۲۸٫۰۷٫۱۹CFSheffield WedEspanyol2 : 2
25.07.19ELEspanyolStjarnan4 : 0
20.07.19CFLensEspanyol1 : 3
16.07.19CFPeraladaEspanyol0 : 6
18.05.19LLEspanyolReal Sociedad2 : 0
آخرین تقابل های استیارنان و اسپانیول
۲۵٫۰۷٫۱۹ELEspanyolStjarnan4 : 0