تاتنهام به جذب گرت بیل، وینگر رئال مادرید علاقه مند است.

به گزارش مارکا، بیل که در تابستان ۲۰۱۳ با ۱۰۰ میلیون یورو از تاتنهام به رئال مادرید پیوست و امروز ۳۰ ساله می‌شود، جایی در برنامه‌های زین الدین زیدان ندارد. او این را رسما از اواخر فصل پیش می‌داند. اگرچه این بازیکن از ابتدا اعلام کرده می‌خواهد در رئال مادرید بماند و برنامه‌ای برای جدایی ندارد. بیل همچنین نمی‌خواهد از دستمزدی که باید طی سه سال آتی از رئال مادرید بگیرد – ۵۱ میلیون یورو خالص – چشم پوشی کند.

پس از اینکه رئال مادرید پیشنهاد شانگهای شنهوا را که دستمزدی حتی بیشتر به بیل پیشنهاد داده بود، به دلیل درخواست طرف چینی مبنی بر صدور رضایت‌نامه وینگر ولزی – به معنای خرید رایگان بیل – رد کرد، در هفته‌های اخیر تاتنهام نیز به برگرداندن ستاره سابقش علاقه نشان داده است. اسپرز به رئال اعلام کرده حاضر است رقمی بین ۵۰ تا ۶۰ میلیون یورو برای خرید بیل هزینه کند اما به هیچ عنوان قادر نیست دستمزد بالای بیل را بپردازد و نهایتا می‌تواند نیمی از آنچه بیل در رئال دریافت می‌کند را متقبل شود.

حالا توپ در زمین رئال مادرید است. باید دید کهکشانی‌ها می‌پذیرند بیل را در ازای رقم پیشنهادی تاتنهام به فروش برسانند و همزمان نیمی از دستمزد سه سال آتی بیل را هم تقبل کنند یا خیر. رقمی که ۲۵ میلیون یورو خواهد بود!