وکیل آنتوان گریزمان، خرید جدید بارسلونا واکنش تندی نسبت به سنگ اندازی‌های اتلتیکو مادرید در راه انتقال این بازیکن نشان داد.

ستاره ۲۸ ساله فرانسوی اخیرا با ۱۲۰ میلیون یورو از اتلتی راهی بارسلونا شد. گریزمان در حالی با یک سال تاخیر به نیوکمپ رفت که سال گذشته با تلاش‌های فراوان اتلتی حاضر شد با دریافت دستمزدی نجومی که در تاریخ راه راه پوشان مادریدی سابقه نداشت، پیشنهاد بارسا را رد کند. با این حال اوضاع آن طوری که او انتظار داشت، پیش نرفت تا تصمیم بگیرد رسما به بارسلونا اعلام کند از تصمیمی که گرفته پشیمان است و می‌خواهد به این تیم بپیوندد. این اتفاق رخ داد اما اتلتی زمانی که مقاومت بارسا در گنجاندن نلسون سمدو در این انتقال را دید، حاضر به مذاکره با بارسلونا نشد تا این باشگاه مجبور به پرداخت یکجای بند آزادسازی قرارداد گریزمان شود. این پایان کار نبود و اتلتی در بیانیه‌ای اعلام کرد گریزمان خیلی زودتر از کاهش ۸۰ میلیون یورویی بند آزادسازی‌اش با بارسا به توافق کامل رسیده بود و به همین خاطر این باشگاه از مجاری قانونی پیگیر حق خود خواهد شد!

به گزارش مارکا، وکیل گریزمان که بند فسخ قرارداد او با اتلتی را شخصا فعال کرد، درباره بیانیه اخیر روخی بلانکوس گفت:

آنتوان از رفتار اتلتیکو مادرید و مدیرانش بسیار ناامید است. اقدامات آنها ناجوانمردانه و دقیقا در تناقض با چیزی است که در جلسات خصوصی به ما می‌گفتند. شکایت اتلتی برای گرفتن ۸۰ میلیون یوروی دیگر از بارسلونا؟ از این نظر مشکلی نیست. آنها می‌توانند هر کاری لازم می‌بینند، انجام بدهند. ما نیز متناسب با وضعیت، اقدامات ضروری را انجام خواهیم داد. فعلا آنتوان به هیچ چیزی جز چالش جدیدش فکر نمی‌کند. آنتوان می خواهد از مراسم معارفه‌اش در خانه جدیدش لذت ببرد.

منظور وکیل گریزمان از جلسات خصوصی، جلسه با میگل آنخل گیل مارین است که نهایتا به انتشار ویدیوی خداحافظی گریزمان منجر شد. چیزی که اتلتی از آن به عنوان یکی از مدارک توافق زودهنگام گریزمان با بارسلونا نام می‌برد!