به نقل از فوتبال ایتالیا، اسکای اسپورتس ایتالیا گزارش داده میلان به دنبال جذب دایوت اوپامکانو، مدافع ۲۰ ساله و فرانسوی باشگاه لایپزیگ است و همچنین، مذاکرات بیشتر جهت جذب اسماعیل بن‌ناصر برای امروز برنامه ریزی شده است.

اسکای توضیح داده که میلان توانایی پرداخت هزینه جذب اوپامکانو را دارد و قصد دارد شانس خود را برای جذب این بازیکن تیم ملی زیر ۲۱ ساله های فرانسه امتحان کند. قرارداد اوپامکانو با لایپزیگ تا سال ۲۰۲۱ اعتبار دارد.

این اتفاق در حالی رخ داده که جیان‌لوکا دی‌مارتزیو خبر داده که لاپیزیش درخواست بالایی را برای مدافع ۲۰ ساله خود خواهد داشت و از بند فسخ ۱۰۰ میلیون یورویی در قرارداد او سخن به میان آورده است.

اوپامکانو فصل گذشته ۱۵ مسابقه برای لایپزیگ انجام داد و با مصدومیتی از ناحیه زانو در ماه ژانویه، ادامه فصل را از دست داد. او پیش از این به منچستریونایتد هم لینک شده بود.

در مورد اسماعیل بن‌ناصر نیز باید گفت که به دلیل درخواست بالای نمایندگان این بازیکن، روند مذاکرات به آهستگی طی می‌شود اما دور جدیدی از مذاکرات برای روز پنجشنبه برنامه ریزی شده است. بن‌ناصر مورد توجه تیم هایی نظیر بوروسیا دورتموند و آرسنال هم قرار دارد. 

بن‌ناصر در سال ۲۰۱۷ از آرسنال به امپولی پیوست و در فصل نخست به صعود این تیم به سری آ کمک کرد. این هافبک الجزایری که اکنون به همراه کشورش در جام ملت های آفریقا حضور دارد، فصل قبل ۳۷ بازی برای امپولی در سری آ انجام داد.