کوین دورنت رسما اعلام کرد که در تیم بروکلین، پیراهن شماره ۷ را برتن خواهد کرد.

کوین دورنت، فوق ستاره بسکتبال NBA که در ابتدای فصل نقل و انتقالات آزاد پیش از فصل ۲۰۱۹-۲۰۲۰ این لیگ، به تیم بروکلین نتس پیوسته بود، با انتشار پستی در اینستاگرام اعلام کرد که رسما در این تیم پیراهن شماره ۷ را بر تن خواهد کرد.

دورنت، تاکنون در دوران ورزشیش همیشه شماره ۳۵ را به تن کرده بود و در مورد این شماره و کنار گذاشتنش نیز در اینستاگرام پیج ۳۵ventures که صفحه بیزینس وی است، نوشت:

۳۵ من و خانواده ام را خوشنود کرد، به ما آرامش داد و ما را به دنیا معرفی کرد. ۳۵ باعث شد که افرادی را ببینم که شاید هیچگاه نمی توانستم، تجربه هایی را کسب کنم که شاید هیچگاه کسب نمی کردم و به چیزهایی برسم که شاید هیچگاه نمی رسیدم. ۳۵ به من اجازه داد تا به دانشگاه تگزاس بروم و بسکتبال بازی کنم و ۳۵ به من اجازه رسیدن به رویایم و بازی در NBA در سیاتل را داد. ۳۵ به من اجازه داد تا در اوکلاهوما بسکتبال بازی کنم و روابطی را درست کنم که تا آخر عمر باقی خواهند ماند. در نهایت، ۳۵ به من اجازه داد تا به منطقه بی بروم و دو قهرمانی و چند پیمان برادری به دست آورم که با هیچ فاصله ای شکسته نمی شوند. ۳۵ به افتخار فردی بسیار نزدیک و عزیز برای من انتخاب شد و من همیشه او را دوست دارم و به شماره ۳۵ احترام می گذارم. اما همانطور که فصل جدیدی را در بسکتبالم آغاز می کنم، شماره ای که می پوشم هم شماره ۷ خواهد بود و شما مرا با این شماره خواهید دید