آنتونیو کونته، سرمربی جدید اینتر علاقه‌ای به حفظ مائورو ایکاردی در تیمش ندارد و این مهاجم آرژانتینی از ماندن در نراتزوری، دور و دورتر می‌شود. 

به گزارش رومئو آگرستی، آنتونیو کونته نمی‌خواهد فصل را در اینتر با حواشی زیاد شروع کند و به همین علت علاقه‌ای ندارد تا از مائورو ایکاردی در تیمش بهره ببرد. سرمربی و مدیران اینتر حاضر نیستند با وندا نارا، ایجنت ایکاردی ملاقات کنند و این یعنی موضع اینتر در قبال این مهاجم ۲۵ ساله مشخص است. همان طور که پیش‌تر خواندید، مائورو ایکاردی تنها در صورتی حاضر به جدایی از اینتر می‌شود که یوونتوس وارد عمل شود. مدیران اینتر از علاقه یوونتوس به ایکاردی آگاه هستند و جوزپه ماروتا درنظر دارد تا ایکاردی را با پائولو دیبالا معاوضه کند اما این ایده مورد استقبال یووه نیست. یوونتوس می‌داند واگذاری دیبالا به اینتر مثل یک قمار بزرگ است و آن‌ها می‌خواهند اول تکلیف ماریو مانژوکیچ و گونزالو هیگواین را مشخص کنند.

مانژوکیچ ۳۳ ساله علی‌رغم تمدید قرارداد با یوونتوس، ممکن است این باشگاه را ترک کند و فابیو پاراتیچی پیشنهادات ارسالی برای او را بررسی خواهد کرد. در مورد گونزالو هیگواین نیز این قضیه صادق است. این مهاجم ۳۱ ساله آرژانتینی که در چلسی فصل ناموفقی را سپری کرد، به یوونتوس باز خواهد گشت و یووه مایل است او را نیز به فروش برساند. فروش این دو مهاجم نامدار، به یوونتوس این فرصت را می‌دهد تا اقدامی جدی و قاطعانه برای ایکاردی انجام دهد.

فابیو پاراتیچی، مدیر ورزشی یوونتوس که به ایکاردی علاقه بسیار زیادی دارد، با وندا نارا، مدیربرنامه‌های ایکاردی تماس گرفته و او می‌داند که این بار امکان خرید ایکاردی واقعا وجود دارد. با وجود این که یوونتوس محتمل‌ترین مقصد ایکاردی به نظر می‌رسد، در قرارداد او بند فسخ ۱۱۰ میلیون یورویی وجود دارد که برای باشگاه‌های غیر ایتالیایی قابل فعال‌سازی است و یوونتوس برای خرید ایکاردی باید با اینتر وارد مذاکره شود.