lukaku1

مصاحبه مهاجم بلژیکی به شایعات پیوستن او به اینتر دامن می زند. او علاقه زیادی به بازی در سری آ و کار کردن با آنتونیو کونته دارد.

به گزارش ESPN آنتونیو کونته به جذب روملو لوکاکو در اینتر علاقه زیادی دارد اما هنوز تماسی بین دو باشگاه برقرار نشده است. روملو لوکاکو در گفتگو با اسپورت مدیاست در این مورد گفت:

من همیشه رویای بازی در دو لیگ را داشته ام: سری آ ایتالیا و لیگ برتر انگلیس. بنابراین سری آ هم لیگ مورد علاقه من است. من عاشق کشور ایتالیا هستم.

لوکاکو ادامه داد:

” با انتقال کریستیانو رونالدو، فکر می کنم لیگ ایتالیا در حال بازگشت به اوج است. آنتونیو کونته هم به ایتالیا بازگشت و به اینتر پیوست که این اتفاق واقعا خوبی است زیرا کونته از نظر من بهترین مربی جهان است. همچنین ظاهرا مائوریتزیو ساری به یوونتوس می رود و کارلو آنچلوتی هم در ناپولی حضور دارد. بنابراین فکر می کنم سری آ فصل آینده بسیار هیجان انگیز خواهد بود و واقعا برای فوتبال ایتالیا از این بابت خوشحالم. “

لوکاکو در مورد آینده اش به نوعی می گوید تصمیمش را گرفته اما همه چیز تنها به نظر او بستگی ندارد:

” کونته می داند من چه فکری در مورد او دارم. من کسی نیستم که بخواهم در مورد رابطه شخصی ام با مربیان صحبت کنم. می دانید، من بازیکن منچستریونایتد هستم و باید به باشگاهم احترام بگذارم. و اگر اتفاقی بیفتد، تیم ها و مدیر برنامه من باید با هم مذاکره کنند. من تصمیم خودم را برای آینده ام گرفته ام و بیرون از این مذاکره ایستاده ام. “