robertson

مدافع اسکاتلندی لیورپول می گوید: رویارویی های ما مقابل آنها در لیگ برتر، سخت ترین بازی هایمان بودند.

تیم های تاتنهام و لیورپول شنبه ۱۱ خرداد ماه فینال لیگ قهرمانان اروپا در فصل ۲۰۱۸/۱۹ را در استادیوم واندا متروپولیتانو برگزار خواهند کرد.

به نقل از سایت رسمی یوفا، اندی رابرتسون، مدافع لیورپول در کنفرانس خبری پیش از این دیدار در جمع خبرنگاران گفت:
شرایط برای هر دو تیم یکسان است و هر دو باید خود را با آب و هوا وفق دهیم. در واقع از زمان شروع بازی، شرایط برای هر دو تیم به یک شکل خواهد بود. وقتی از هواپیما پیاده شدیم، فهمیدیم که هوا گرم است ولی خوب قبلا نیز در چنین شرایطی بازی کرده ایم.

مدافع اسکاتلندی افزود:
این گونه نیست که تاتنهام شانس کمتری از ما برای پیروزی داشته باشد. رویارویی های ما مقابل آنها در لیگ برتر، سخت ترین بازی هایمان بودند. تاتنهام می تواند برایمان مشکل ساز شود و البته ما نیز برای آنها به همین شکل هستیم. همه چیز در مورد این است که در زمان مسابقه کدام تیم بهتر توانایی هایش را نشان می دهد.

وی اضافه کرد:
ما هر روز از بابت بازی کردن برای باشگاهی مانند لیورپول فشار را حس می کنیم. می دانیم که در سراسر دنیا لیورپول چه هوادارانی دارد. هوادارانی که در بازی فینال حضور می یابند، تنها بخشی از هواداران لیورپول هستند. ما از حمایت های آنها تا بدین لحظه قدردانی می کنیم و مطمئنم این فردا نیز ادامه خواهد یافت.

رابرتسون تصریح کرد:
ما چند خرید در تابستان داشتیم و البته بازیکنانی نیز از جمع تیم جدا شدند. بسیاری از ما فصل گذشته در فینال اروپا شکست را تجربه کردیم و باید از آن جهت مقابله با فشار بازی بهره ببریم. نمی توانیم به بازی سال گذشته فکر کنیم. اگر این اتفاق بیفتد، نمی توانیم به خوبی تمرکز کنیم.

مدافع چپ قرمزها خاطرنشان کرد:
از زمانی که کلوپ به لیورپول آمده، راه و روش باشگاه را عوض کرده است. می خواهیم با کسب یک جام، از زحمات او تشکر کنیم. همه چیز در مورد تلاش برای برداشتن قدم بعدی است. این فقط برای کلوپ نیست و تیم و هواداران می خواهند برنده این جام باشد.

او در تمجید از مائوریسیو پوچتینو گفت:
راهی که پوچتینو پیش گرفته، نشان داده که آنها با خرید هر بازیکنی پیشرفت زیادی می کنند. مورا قهرمان آنها در بازی با آژاکس بود. او بازیکنی فوق العاده با توانایی های زیادی است. ما قبلا نیز مقابل او بازی کرده ایم و اکنون باید برای متوقف کردنش تلاش کنیم.

وی در خصوص تمجیدها از عملکرد خودش و الکساندر آرنولد گفت:
ما از دیدن بازی یکدیگر لذت می بریم. واقعا خوشحال می شوم وقتی کنار او تمرین می کنم و در زمین می بینم چه پاس گل هایی می دهد. همه چیز در مورد پیشرفت کردن هر روز در تمرینات است.