Chelsea v Arsenal

بنابر اخبار موجود در خصوص انتقال سرمربی تیم شاید این اولین و آخرین جام مائوریتزیو ساری با چلسی باشد.

دو تیم لندنی آرسنال و چلسی از ساعت ۲۳:۳۰ به وقت ایران، در فینال لیگ اروپا رو به روی هم قرار گرفتند. تیم چلسی موفق شد با نتیجه ۴ بر ۱ بر حریف لندنی خود غلبه کند و قهرمان لیگ اروپا شود.
گل های این بازی به این شرح است:
آرسنال ۰-۱ چلسی؛ ژیرو (۴۹): ارسال کوتاه امرسون از سمت چپ، با ضربه سر ژیرو در شرایطی دشوار همراه شد تا چک علیرغم تلاش خود به توپ نرسد و حساب کار ۱-۰ شود.

آرسنال ۰-۲ چلسی؛ پدرو (۶۰): کواچیچ توپ را به سمت چپ برد؛ جایی که هازارد پس از دیدن حرکت در عرض پدرو توپ را برای او فرستاد تا این وینگر اسپانیایی با شوت سر ضرب پای چپ خود، توپ را به شکل زمینی وارد دروازه توپچی‌ها کند.

آرسنال ۰-۳ چلسی؛ هازارد (۶۵): ژیرو با سپر کردن بدن خود مقابل توپ، به زیرکی یک پنالتی از مایتلند نیلز گرفت. شماره ۱۰ چلسی پشت توپ ایستاد و با ضربه‌ای مطمئن، بر خلاف جهش چک توپ را وارد دروازه کرد.

آرسنال ۱-۳ چلسی؛ ایووبی (۶۹): پس از این که تلاش اوبامیانگ برای زدن یک ضربه آکروباتیک ناکام ماند، مدافعان چلسی توپ را به پشت محوطه جریمه دفع کردند تا ایووبی تازه وارد با یک ضربه روی پای بسیار زیبا، توپ را وارد دروازه کپا کند.

آرسنال ۱-۴ چلسی؛ هازارد (۷۲): اشتباه بازیکنان آرسنال در زمین خودی موجب لو رفتن توپ شد و سپس هازارد با یک-دویی زیبا با ژیرو خودش را به محوطه جریمه رساند تا در نهایت از فاصله‌ای نزدیک چک را شکست داده و مجددا اختلاف را به سه گل برساند.