kielini

جورجو کیه لینی گفت از این‌که آنتونیو کونته را در اینتر ببینم، متنفرم اما زندگی همین است.

پس از جدایی مکس الگری از یوونتوس، شایعات فراوانی پیرامون سرمربی آینده این تیم به وجود آمده است. جورجو کیه لینی، کاپیتان یوونتوس در مصاحبه‌ای مفصل با توتو اسپورت ابتدا در خصوص این مسئله و همچنین رفتن آنتونیو کونته به اینتر صحبت کرد:

نمی‌دانید هرروز چه اندازه درباره این که سرمربی بعدی یوونتوس کیست، پیام دریافت می‌کنم. من نسبت به شما خبرنگاران چیز بیشتری در خصوص سرمربی بعدی یوونتوس نمی‌دانم اما مطمئنم که سرمربی بزرگی هدایت یوونتوس را برعهده خواهد گرفت. الگری در زمان درستی یوونتوس را ترک کرد و او کاری در یوونتوس انجام داده که شاید دیگر نتوان آن را تکرار کرد. از دیدن دوباره او در یوونتوس طی سال‌های آینده متعجب نخواهم شد. یوونتوس و الگری، متقابلا یکدیگر را دوست دارند.
از این‌که آنتونیو کونته را در اینتر ببینم، متنفرم اما زندگی همین است. درک می‌کنم که کونته فردی حرفه‌ای است اما دیدن او در اینتر عجیب خواهد بود. این یک انتقاد نیست چون همه می‌دانند که من با آنتونیو رابطه بسیار خوبی دارم. امیدوارم همه چیز برای کونته خوب پیش برود اما نتواند با اینتر فاتح هیچ جامی شود. وقتی کونته در چلسی بود، حامی او بودم اما وقتی در اینتر باشد، نمی‌توانم از او حمایت کنم.

مدافع باتجربه یوونتوس افزود:
در نبود بوفون به عنوان یک وزنه موثر، رونالدو با آمدنش به یوونتوس به خوبی جای خالی او را پر کرد. کریستیانو با تعهد کاری‌ای که دارد یک الگو برای همه ماست. من در بازی برابر آژاکس غایب بودم و مشخص است که با غیبت چند بازیکن خاص نمی‌توان نتیجه دلخواه را گرفت. در این فصل یوونتوس نتوانست از چند مهره کلیدی خود یعنی داگلاس کاستا و خدیرا بهره ببرد. اگر داگلاس کاستای آماده را داشتیم و رونالدو هم در بهترین فرم خود می‌بود، می‌توانستیم برابر آژاکس صعود کنیم.

من در آگوست ۳۵ ساله خواهم شد و برای یک یا دو سال دیگر بازی خواهم کرد اما بازی کردن برای سه سال دیگر، غیرممکن است. دوست دارم در آینده یک پست مدیریتی داشته باشم تا این که درون زمین باشم. فکر نمی‌کنم وارد عرصه مربیگری شوم.