Maurizio-Sarri-Aurelio-De-Laurentiis

رئیسِ باشگاه ناپولی، معتقد است فصل گذشته از نظر اخلاقی آن‌ها قهرمان سری آ شده اند و دوست دارد یوونتوس را تحت هدایت مائوریتسیو ساری مغلوب کند.

اورلیو دی لورنتیس، رئیس باشگاه ناپولی که پس از انتقال گونزالو هیگواین به یوونتوس، از مدیران این تیم کینه به دل گرفته است، امروز در مصاحبه ای عنوان کرد که آن‌ها فصل قبل قهرمان سری آ شده اند.

دی لورنتیس در گفتگو با کوریره دلو اسپورت، گفت:
اسکودتو فصل گذشته چندان دیگر اهمیتی برای ما ندارد، ما آن اسکودتو را از نظر اخلاقی فتح کردیم، می دانم آن جام به ما تعلق دارد. با سبک بازی فوق العاده ای که داشتیم و متفاقاً همه آن را پذیرفته بودند، ما قهرمان شدیم. البته که می‌دانم در فوتبال، عوامل خارجی دیگری هم دخیل هستند، عواملی به غیر از مربیان و بازیکنان، این عوامل باعث می‌شوند که چیزهایی تحت تأثیر قرار بگیرند.

وی پیش از این گفته بود از احتمال حضور ساری در یوونتوس گفته بود چندان شگفت زده نخواهد شد، او در این باره می‌گوید:
وقتی او اینجا را ترک کرد، فقط برایش آرزوی موفقیت کردم و امیدوارم که در باکو، با چلسی موفق شد قهرمان لیگ اروپا شود. خیلی لذت بخش خواهد بود اگر مربی یوونتوس شود و آن‌ها را شکست دهیم و اسکودتو را فتح کنیم. صحبت از فتح سری آ بسیار احساس ویژه و منحصر به فردی است، البته که قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا هم بد نخواهد بود.