greizman

پس از تردید بارسلونا در جذب گریزمن منچستریونایتد با وی تماس گرفت.

ایندیپندنت مدعی شده است با تردیدهای ایجاد شده برای بارسلونا در جذب گریزمن، حالا شانس منچستریونایتد برای جذب این ستاره فرانسوی افزایش یافته است.

هفته گذشته بود که گریزمن ستاره فرانسوی اتلتیکومادرید به طور رسمی اعلام کرد که قصد دارد در پایان فصل از اتلتیکو جدا شود. بعد از این خبر، بسیاری از رسانه ها عنوان کردند بارسلونا به زودی بند فسخ ۱۰۸ میلیون پوندی این بازیکن را فعال می کند.

اما در شرایطی که چندروزی از این خبر می گذرد ولی بارسلونا هنوز هیچ اقدام عملی برای جذب گریزمن برنداشته است. اگرچه برخی سران باشگاه به جذب او علاقه مند هستند ولی برخی دیگر از بالادستی های بارسا بر این باورند که در بازار تابستانی شلوغ پیش رو، این پول می تواند در موارد دیگری به شکل بهتر صرف شود. به خصوص که بارسلونا درصدد است تا دی لیخت را از آژاکس به خدمت بگیرد و به تقویت خط هافبک خود هم می اندیشد.

به این ترتیب شاید بارسلونا برای جذب گریزمن دست به کار نشود و در چنین شرایطی شانس منچستریونایتد بیشتر می‌شود. این رسانه انگلیسی حتی مدعی است که تماس هایی نیز بین گریزمن و یونایتد برقرار شده است. یونایتد تابستان ۲۰۱۷ هم قصد جذب گریزمن را داشت ولی این بازیکن در نهایت در مادرید ماندنی شد.

گفتنی است منچسترسیتی و رئال مادرید به جذب گریزمن علاقه ندارند، یوونتوس هم توان مالی لازم را برای جذب گریزمن در تابستان پیش رو ندارد. پاریسن ژرمن هم فعلاً به فکر حفظ امباپه و رعایت بازی جوانمردانه مالی یوفا است و شاید تنها در صورت جدایی امباپه، به فکر جذب بازیکنی مثل گریزمن باشد.