sarri

چلسی در صورت دریافت مبلغ ۵.۷ میلیون یورو، مخالفتی با جدایی ساری نخواهد داشت.

با جدایی مکس الگری از یوونتوس، حالا مائوریتزیو ساری، سرمربی چلسی از جدی‌ترین گزینه های هدایت یووه در فصل پیش رو به حساب می‌آید.

به گزارش مت لاو از تلگراف، چلسی که با مائوریتزیو ساری در این فصل به رده سوم لیگ برتر و فینال لیگ اروپا رسید، از علاقه تیم‌های ایتالیایی به او آگاه است. با وجود کسب نتایج قابل قبول، انتظار می‌رفت تا ساری برای فصل آینده نیز در چلسی بماند اما پس از انتقادات این سرمربی ایتالیایی از باشگاه به دلیل سفر به آمریکا پس از اتمام فصل، رابطه چلسی با او جالب نیست. ساری اعلام کرده که دوست دارد برای فصل آینده در چلسی و لیگ برتر انگلیس بماند. با این حال، شک‌هایی مبنی بر این‌که او برای بازگشت به سری آ بی‌میل نیست نیز وجود دارد. چلسی دوست ندارد ساری را به زور حفظ کند و در صورتی که یوونتوس، اصلی‌ترین مشتری ساری، غرامتی ۵٫۷ میلیون یورویی او را پرداخت کند، چلسی با این انتقال مخالفتی نخواهد داشت.

یک سال دیگر از قرارداد ۵٫۷ میلیون یورویی ساری با چلسی باقی‌مانده و اگر یوونتوس بخواهد برای این سرمربی ایتالیایی اقدام کند، باید این مبلغ را بپردازد. چلسی می‌داند که اگر اجازه جدایی ساری به یوونتوس یا تیمی دیگر را صادر کند، دیگر درگیر پرونده حقوقی دیگری نخواهد شد. چلسی در صورت گرفتن غرامت ۵٫۷ میلیون یورویی، می‌تواند برای استخدام فرانک لمپارد وارد عمل شود.