بسکتبال NBA؛ کوین دورانت، ستاره گلدن استیت وریرز بازی اول کنفرانس غرب مقابل پورتلند را از دست داد

18

کوین دورانت احتمالا در هر دو دیدار اول فینال کنفرانس غرب NBA حضور نخواهد داشت.

منابع رسمی اطلاع داده‌اند که کوین دورانت، ستاره گلدن استیت وریرز، به علت مصدومیت ماهیچه ساق پا، دیدار اول فینال کنفرانس غرب برابر پورتلند تریل بلیزرز را از دست خواهد داد.

به گزارش وبسایت رسمی لیگ NBA، صف آرایی گلدن استیت وریرز در مقابل پورتلند تریل بلیزرز در سری فینال کنفرانس غرب، بدون حضور کوین دورانت در دیدار اول صورت خواهد گرفت. بر اساس گزارش رامونا شلبورن از ESPN، دورانت بازی اول فینال که ساعت ۵:۳۰ بامداد روز چهارشنبه در اوراکل آرنا برگزار می‌شود را از دست داد. همچنین، حضور دورانت در بازی دوم نیز نامحتمل به نظر می‌رسد، زیرا مصدومیت ساق پای این بازیکن تا روز پنجشنبه، به صورت مجدد، ارزیابی نخواهد شد. گزارش شلبورن به صورت زیر است:
منابع به ESPN گفته‌اند، کوین دورانت بازی اول فینال کنفرانس غرب را از دست داد. وضعیت او تا روز پنجشنبه ارزیابی نخواهد شد، پس بعید است که دورانت در دیدار دوم هم بازی کند.
پنجشنبه هفته گذشته، اسکن MRI تایید کرد که آل-استار وریرز از ناحیه ماهیچه ساق پای راست دچار کشیدگی شده است. این در حالی بود که گلدن استیت بازی حساس خود برابر هیوستون راکتس را با نتیجه ۱۱۸-۱۱۳ برد. با وجود درخشش سایر بازیکنان وریرز همچون استفن کری و کلی تامپسن، بسیاری از هواداران وریرز نگران وضعیت دورانت برای ادامه رقابت‌ها بودند.