فوتبال

تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان در دیداری تدارکاتی با نتیجه تساوی بدون گل متوقف شد.

  تیم فوتبال گل‌گهر عصر امروز در سیرجان به مصاف تیم نفت مسجدسلیمان رفت که این بازی با نتیجه صفر بر صفر به پایان رسید.

در بازی دوستانه امروز شاگردان مجید جلالی، هر پنج بازیکن جدید گل‌گهر به میدان رفتند تا هماهنگی بیشتری بین آنها و سایر نفرات تیم ایجاد شود.

حمزه مظفری کاپیتان سابق تیم گل‌گهر که نقش پررنگی در صعود این تیم به لیگ برتر داشت امروز به میدان رفت و خداحافظی‌ خودش را از دنیای فوتبال اعلام کرد.

علیرضا ابراهیمی کاپیتان فعلی گل‌گهر که مدتی پیش با ابراز نارضایتی از شرایط موجود تصمیم جدایی گرفته بود امروز برای تیمش به میدان رفت تا پرونده قطع همکاری او و تیم سیرجانی بسته شود.

پیمان رنجبری مهاجم گل‌گهر و آقای گل فصل گذشته لیگ دسته اول نیز چند روز پیش قراردادش را با این تیم فسخ کرده بود و قصد داشت به تیم دیگری ملحق شود اما پس از آن اخباری مبنی بر بازگشت این مهاجم به گل‌گهر منتشر شد با این حال او در این بازی غایب بود تا همچنان حضورش در تیم گل‌گهر در هاله‌ای از ابهام باشد.

تیم گل‌گهر سیرجان پنج‌شنبه هفته جاری و در ادامه برنامه‌های آماده‌سازی نیم‌فصل دوم اردوی دیگری را در تهران آغاز می‌کند و در پایتخت آخرین بازی تدارکاتی خودش پیش از شروع مسابقات نیم‌فصل دوم را مقابل ماشین‌سازی برگزار خواهد کرد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

توقف تراکتور مقابل تیم ترکیه‌ای در بازی دوستانه

برد پرگل نساجی در بازی تدارکاتی

author
نویسنده :

امیررضا میرمطهریان

خبرنگار ورزشی و ادمین سایت - با سابقه فعالیت در بانک ورزش، ورزش مدیا و اپلیکشن های اسکوربورد، رابونا، هوادار/ شروع فعالیت های خبری از سال 95/ لیسانس حقوق

مطالب مرتبط